Příběh

9. dubna 2010 v 12:04

Budu psát příběh o dvou nejlepších kamarádkách… Byla jednou jedna škola která se jmenovala ZŠ Pokornická…Jednou na začátku 6 třídy do ní přišla dívka jménem Anna která přestupovala protože se stěhovaly…Nejdřív myslela že to tam bude hrůza jenže pak našla jednoho člověka,člověka který ji rozuměl a kterému říkala všechno a se kterým byla poté nejlepší kamarádka..Užívaly si strašně moc života a nebyly ani jednu chvíly jedna bez sebe..jezdily na prázdniny spolu pryč,chodily ven, na koupaliště atd..byl v tom sice malý háček ale oni ho překonaly..překonaly ho .. ten háček byla jedna holka..která se do nich pořád (srala)..jenže oni ho překonaly…byly
tak nekonečně rádi spolu……pak se pohádaly a Anna byla ze 4 dívkami které ji vzali mezi sebe a byly spolu moc si jich váží i když to třeba není tk vidět..…no a Markéta ta byla s Petrou stou která se do nich pořád motala…jenže pak,pak se zase usmířily a byly spolu a dokonce jim ta hádka udělala dobře..
…no jenže v 7 třídě už to zase začalo…jednou totiž Markéta začala pomlouvat Annu přes papírek
s Petrou…který si poté Anna četla a tak se zase pohádaly…no a ta Petra jí prý pomohla…no a od té doby se pořád hádají..někdy je to vpohodě někdy zase..ne… prostě všechno,všechno je tedka pryč.. Byly jako sestry..ale ted..neví..neví jak to bude a jak to bude dál atd.. nedávno si koupily přívěsek BF jenže pak se zase pohádaly….
 


Komentáře

1 Nicolkáá ;) Nicolkáá ;) | Web | 18. dubna 2010 v 9:37 | Reagovat

"ANNO" jestli to má být jako dřív musíme to překonat..a za ten papírek..ty víš jak to v tě době bylo :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama