Květen 2010

The Boyz-Beruška

30. května 2010 v 17:51 Music
Staráá a možná i trapná ale nejkrásnější :) vzpomínky na ni..( Minulost)..

Anastacia- Sick and Tired

30. května 2010 v 17:48 Music
Pěknáá písnička..:))

Citát...

30. května 2010 v 17:41
Všechno krásné musí jednou skončit..a začít něco nového možná hezčího..:)

Červeen..xD

28. května 2010 v 16:16
No táák už začíná červen a léto se blíží teda zatím..se to ještě moc neprojevilo..protože padali kroupy a byly bouřky..:( ale dneskáá je hezky ..:)) tak doufám že to vydrží no a podle toho jsem si změnila i deesing doufám že se vám bude líbit pč hodně ráda experimentuju..xD..a třešničky ty mám prostě rááda..:)) No a týden tady tedka nebudu protože jedu na ekááč ( eko kurz) :D se školou..:) tk doufám že tm bude prdell xD už se mooc těšíím..:)) konečně kliid od všeho a všech problémů..:)).- možná sem dám ještě nějaký ten článek..než odjedu :)) ale  zatím se mějte..a užÍvejte si teploO..:)) PááÁ..:-*Ve školee..xD

25. května 2010 v 16:39
Ahooj Děcká tk dneska ve škole to bylo celkem luxusní..:) prdel..byla..s Natkou a Cristý..:) jk badýsek a pak ten " trošku" trapas ..No ale jako jinač mě sere to počasí jako je Květen a tady padaj kroupy a je bouřka :D :D jako na nic..:/ :( chtěla bych jít ven..!! :( ale nemůůžu..achjo..jo a zítra den dětíí..:D to bude zase zewl..:/ budem chytat kachničky..xD..ale za týýdnes ekáč..:) těšíím se..:D to bude zase prdel ze všemaa..:))) doufám že mě ale, nebude matka prudit co si mám vzít sebou..:D No nic a co vy? jak se máte a co ste dělaly?..:))

Nejhorší

17. května 2010 v 14:40
Nejhorší na světě je stratit toho nejoblíbenějšího a nejlepšího člověka..:(

Simpsonovi

17. května 2010 v 14:34
Ahoj děcká tákže dám vám sem dám nějaký dva obrázky simpsnů pč já a někteří další je předvádíme na školní Akademii, no to bude zase trapas bože..xDZkratky :D

16. května 2010 v 19:19
U2- ty taky
AFK- away from kayboard (nejsem u klávesnice)
Z5-zpět (Např. Jsem z5- jsem zpět)
MHH-prostě hmm
PLS,PLZ-Please (Prosím)
4YOU nebo 4U- For You (pro Tebe)
LOL - Laughing out Lound (smíchy se mohu strhat)
OMG - Oh my god (o můj bože)
ROFL - Rolling on the floor laughing (válím se na podlaze smíchy)
GL and HF - Good luck and Have Fun (Hodně štěstí a zábavy)
LAMA - Lamer - herní ubožák
BTW - By the way (mimochodem)
HALUZ - Náhoda,štěstí
NOOB = noobie - začátečník, nezkušený hráč
RULEZ - Něčemu fandit nebo podporovat
SUX - Příšerný, nejhorší
TY - Thank you (díky)
THX - Thanks (Díky)
NZ - Není zač
NJN - No jo no
NP - No Problem (Bez problému)
MZ - Máš zač
TJ - To jo
TJN - To jo no
MMNT - MomentWTF? - What the fuck? (Co to,k***?..údiv)
CHEATER - Podvodník
FUCKER - sráč
TK - Team Killer (Klub zabijáků)
JJ - Jo jo
NN - Ne ne
EE - Ne-e
KUA - k***a (slušně)
BOT - Uživatel,ovládaný počítačem
MNO - Prostě no!!
HHH - smích
MUHEHE - smích
NICE - Dobrý,výborný,velmi dobře
LAGGER - Hráč s pomalým připojením
W8 - wait = čekej
SPAWNKILL - Zabití hráče než se naloaduje
SPAM - Psaní hodně zpráv pořád dokola tzv. tapetování
SUCKER - blbeček
LOSER - Poražený


Roxy

16. května 2010 v 18:22
Ahoj no protože, mám tuhle značka ráda a ráda v ní nakupuju..tak vám sem dám něco o ní :)


Logo značky RoxyRoxy vesměs nelze považovat za samostatnou značku, je totiž poměrně silně spjata s gigantem jménem Quiksilver. Pokud bychom chtěli být zcela přesní, jedná se o oddělenou dámskou kolekci se svým vlastním logem. Po důkladném prohlédnutí ale sami zjistíte, že se značka nápadně podobá logu Quiksilver - opět je tu charakteristická vlna a hora. Na logu Roxy se ale tento prvek objevuje hned dvakrát a to tak, že ornament dohromady na první pohled vypadá jako srdce. Název pro módu mladých dívek a žen vymyslel ředitel Quiksilveru, Bob McKnight, jenž se nechal zcela neoriginálně inspirovat jménem své dcery, Roxy McKnight.


Oblečení sdružené pod značkou Roxy není jen reflektovaným pánským zbožím nýbrž sortimentem přímo vhodným pro slečny a tak nechybí oblečení pletené, tkané, džínsové a velký výběr šatů.

Logo Roxy

Emily the Strange

16. května 2010 v 18:19
Logo značky Emily the StrangeZačátek kariéry černovlasé slečinky Emily the Strange byl poměrně nenápadný. Skateboarder Rob Reger a jeho firma produkující oblečení, Cosmic Debris, začala tuto nově vzniklou ikonu nejprve podávat ve skateshopech a na koncertech v podobě samolepek či odznáčků.
Vše vzniklo doslova na koleně v garáži v Santa Cruz, kde se rovněž objevila první kolekce triček, která měla tuto černovlasou dívčinu se čtyřmi černými kočkami co možná nejlépe vystihnout. Poté odstartovala obrovská vlna popularity, Cosmic Debris nabíralo stovky nových zaměstnanců a v plánu byl také celý obchod zasvěcený jen a pouze Emily. Vzhledem k tomu, že se toto oblečení silně zakořenilo v tehdejším mainstreamu, vzniklo na motivy Emily the Strange i několik komiksů.

Ukázka oblečení Emily the Strange

Oblečení značky Emily the Strange
Pokud by vás něco o této slečince, která vydělala miliony, zajímalo, pak vězte že je jí teprve 13 (narozeniny slaví 23. září). Typické jsou černé vlasy, černé šaty a stejně tak černé punčocháče. I když by to někomu mohlo přijít neskutečné, vlastní jméno a speciální znaky má i každá z jejích koček. Sabbath poznáte podle jizvy na levém uchu - tu si nejspíše zavinila svým chováním. Ráda totiž vyvolává konflikty a jejím oblíbeným slovíčkem je "dude". Typickým znakem Nee-Chee je černobíle pruhovaný ocas, naopak Milese poznáte podle bílého X na pravém oku. Zároveň je považován za nejvíc kreativního ze skupiny. Mystery je vůdce čtveřice, má nejblíže k Emily a dá se poznat podle bílé hvězdy na pravém oku.
Celou touto slibnou pětkou je poznamenána kolekce oblečení, kde se vedle triček, kabelek nachází třeba také zapalovače a spodní prádlo. Nejvíce používanými barvami jsou samozřejmě černá a pak také tmavě červená, zvýrazňující ďábelskou povahu této antihrdinky.
Jak silnou základnu si značka vybudovala, o tom mluví třeba i údaje z takzvaného Society Of Strange. To je oficiální internetový fanklub, který v současnosti hlásí téměř sto tisíc členů ze všech koutů světa. Ti se navzájem nazývají "strangers" tedy podivíni, je tedy jasné že jdou ruku v ruce s kultem, který Emily nasadila.

Logo Emily the Strange


Adidas

16. května 2010 v 18:17
Logo značky AdidasPro některé možná bude překvapivé, že úspěšná sportovní firma jako je Adidas (pozor, není to Addidas ani Adiddas!) nepochází z Ameriky, nýbrž od našich sousedů, z Německa. Vzhledem k velikosti produkce zaslouženě patří k největšímu výrobci sportovního oblečení na evropském kontinentě, přičemž v porovnání se zbytkem světa je na velmi slušném druhém místě. Adidas je členem většího uskupení pojmenovaném Adidas Group, kam spadají také značky Reebook, TaylorMade specializující se na golf a Rockport.

Ukázka produktů Adidas

Oblečení značky Adidas
Většině se pod pojmem Adidas okamžitě vybaví charakteristický znak složený ze tří širších a různě dlouhých čárek. Tento motiv je vedle samostatných kusů oblečení možno nalézt také v samotném logu značky.
Fotografie Adolfa DassleraOpravdový příběh vzniku této továrny na "peníze" a sportovní zboží je překvapivě poetický. Na počátku stál Adolf ("Adi") Dassler, který začal poté co se navrátil z první světové války vyrábět v kuchyni své matky boty. V roce 1924 se k němu přidal Rudolf ("Rudi") Dassler a bratři spolu dokázali prodat přes 200 000 botů před začátkem druhé světové války a to pod značkou Gebrüder Dassler Schuhfabrik.
V roce 1948 ale bylo jejich slibně se vyvíjející spolupráci konec, jejich cesty se rozešly a Adolf stál na počátku firmy Adidas, zatímco Rudolf naopak založil dodnes taktéž významnou značku Puma. Samotný název Adidas je pak považován za zkratku z hesla All Day I Dream About Sports (Celý den sním o sportu), ve skutečnosti ale vzniknul jako zkratka z Adi pocházející ze jména Adolf a Das z jeho příjmení.
Bota Adidas SuperstarPo zbytek existence ale nebyla výroba natolik idylická, jako by se mohlo zdát a v roce 1989 a v několika následujících měsících totiž firma stála na pokraji krachu. Zakladatel totiž umírá a firmy se ujímá Tapie, jež ji za několik let držení dovede do toho stavu, že již není nadále ani schopna splácet půjčky vůči bankám a to i přes to, že přesunul výrobu do Asie a jako propagační tvář najal královnu popu Madonnu. Proto je nakonec firma prodána muži jménem Robert Louis-Dreyfus. Tapie o nějakou dobu později prohlásil naprostý bankrot a dokonce strávil nějakou dobu ve vězení.
V druhé polovině 90. let minulého století se firma zvládla vyhrabat ze dna, dokonce zakoupila lyžařskou firmu Salomon, kterou ale také o nějakou dobu později prodává. V roce 2005 se pak na trh dostává Adidas 1, první bota, která v sobě má poměrně silný mikroprocesor schopný i složitých výpočtů. Ze smlouvy uzavřené v roce 2006 vlastně firma čerpá dodnes - týkala se totiž toho, že se Adidas stal jediným dodavatelem oblečení pro NBA.
Produktová linie firmy je v současnosti neuvěřitelné obsáhlá. Adidas vyrábí speciální běžecké boty, výbavu na fotbal, kde firmu podporuje používáním jejich výrobků spousta významných sportovců v čele s Davidem Backhamem, Petrem Čechem, Kaká či Zinédine Zidane. Adidas taktéž má sérii oblečení určené pro lakros a další sporty. Ostatně jejich aktuální marketingové heslo je Impossible is Nothing čili v překladu Nic není nemožné, což myslím dostatečně vystihuje jejich obsáhlou sérii produktů všech možných sportovních zařazení. V současnosti má Adidas všechny věci rozděleny do řad Adidas Performance (sportovní a funkční výrobky) a Adidas Originals (stylové a trendy výrobky pro volný čas).


Logo Adidas

DC

16. května 2010 v 18:16
Logo značky DC ShoesDC Shoes je oficiální název firmy, který je známý spíše pod zkráceným výrazem DC (v češtině tedy boty DC). I když by otrocký překlad mohl vést k tomu, že se společnost věnuje pouze výrobě obuvi, není to ani zdaleka pravda. DC Shoes se specializují téměř na všechny druhy extrémních sportů počínaje klasikami jako je skateboading, snowboarding až přes BMX, motokros, rallye závodění a surfování. Ve všech těchto oblastech pak naleznete kusy oblečení určené jako pro kluky, tak i holky a děti. Ti všichni mohou vybírat z široké nabídky, která obsahuje především boty DC (dámské i pánské), mikiny DC, trika DC a spoustu dalších zajímavých věcí.

Ukázka oblečení - boty DC a jiné

Oblečení, především pak boty značky DC
DC Shoes (boty DC) je značka populární také mezi celebritami a jinými hvězdami populárního nebe. Mezi nejznámější obdivovatele této značky patří například bubeník Travis Barker, člen dnes již zaniklé punkové skupiny Blink 182, který pro DC jednou navrhnul dokonce své vlastní boty jménem Alias Remix. Dalším populárním umělcem, který se netají svou oblibou k botám značky DC, je Mike Shinoda ze skupiny Linkin Park, známý také z nově vzniklého uskupení Fort Minor. A pro další příklady bychom nemuseli chodit příliš daleko - v botách DC rád chodí rapper Lil Wayne, herec Adam Sandler, svého času značku milovala dnes již zesnulá zpěvačka Aaliyah a mnozí další.
Co se historie týče, samotná firma DC Shoes byla založena roku 1993 ve městě Vista v prosluněné Kalifornii. Písmena DC původně značily zkratku název Droors Clothing Footwear, ale od toho firma pár let po své založení upustila. Později dostala značka jednodušší název DC Shoes a v roce 2004 se stala součástí kolosu jménem Quiksilver.

Logo DC

Mango

16. května 2010 v 18:14
Logo značky MangoMango je nadnárodní společnost, která se věnuje designu, výrobě a marketingu oděvů a doplňků pro ženy. Má nad 6 500 zaměstnanců, 1 650 z nich pracuje v hlavním pracovišti v Barceloně. Průměrný věk zaměstnanců Mango je 30 let a z 82% jsou to ženy.

Šaty Mango - ukázka

Ukázka šat značky Mango
Na světě je více než 1 000 obchodů značky Mango v 89 zemích na pěti kontinentech. Nejvíce rozšířená je značka v Itálii, Číně a Austrálii. Loni se otevřely pobočky například v Miami nebo San Franciscu v USA.

Nová kolekce každou sezónu!

Značka Mango nabízí každou sezónu novou kolekci vysoce módních a kvalitních oděvů.
Ukázka kolekce Check it out
Letošní hlavní dámská kolekce Mango je rozdělena na tři linie - Masculine & Feminine, Check it out a The morning after. Řada Masculine & Feminine se vyznačuje rozšířenými nabíranými rukávy, můžete v ní také najít pánské kalhoty s nižším pasem. Pro kolekci Check it out je typický výběr vzorů - čtverečky a kárované látky, připomínající kovbojskou módu. A Morning after? Tam naleznete vše, co jste u předchozích dvou linií nenašli - romantické šaty i sexy sofistikované "malé černé".

Celebrity pro Mango

Značka Mango je také známá svou spoluprácí se sestrami Cruz - Monicou a Penelope. Ty pro značku navrhují svou řadu již více než rok. Pro letošní zimu připravily kousky inspirované pánským stylem, které jsou zároveň sexy a splňují svůj zimní úděl - zkrášlit a přitom zahřát.

Monica a Penelope Cruz

Sestry Monica a Penelope Cruz
Již od počátku fungování firmy Mango obsazuje do svých reklamních kampaní slavné Top modelky. Například slavná Němka Claudia Shiffer propagovala Mango dokonce tři roky po sobě v letech 1992 - 1995. Devadesátá léta byly opravdu ve znamení Top modelek. Kromě Claudia Schiffer se v kampaních objevily také Eva Herzigová, Christy Turlington nebo Naomi Campbell. 21. století přiválo nové tváře, například Karolínu Kurkovou nebo herečku Milu Jovovich.

Bohatá nabídka oblečení pro každého

Ashley Olsen pro MangoV současné době Mango nabízí linie "HE" (Pro muže, zaměřená hlavně na pohodlnou, ale elegantní módu.), "MNG jeans" (Kvalitní džíny za dostupné ceny.), "Mango touch" (Všechny druhy doplňků od brýlí, přes boty, šperky až po krásné kabelky.), kolekci "Penelope" navrženou herečkou Penelope Cruz, kolekci "Why not" pro ženy nad čtyřicítku nebo také limitované kolekce, které se velice často mění a jsou nabízeny pouze ve vybraných obchodech.
V Mangu naleznete téměř všechny druhy oblečení, jaké si dokážete představit. V létě si zde můžete zakoupit plavky nebo osušky, občas se objeví i kolekce spodního prádla. V čem však Mango vyniká jsou různé druhy bund nebo kabátů, které se jistě stanou legendárními.
Za zmínku stojí také doplňky. Sháníte boty, kabelku, pásek či snad peněženku? V Mangu to seženete.
Kromě široké nabídky také v Mangu oceníte profesionální přístup prodavaček a asistentek. Rády vám poradí, a když třeba nakupujete sama, donesou vám do kabinky např. jinou velikost zkoušeného oděvu.
Pro pohodlné nakupování Mango nabízí také online obchod na adrese www.mangoshop.com, který nabízí zboží i pro české zákaznice. Oficiální stránky společnosti Mango najdete na www.mango.com. Pozor - na www.mango.cz nenajdete českou verzi stránek, ale zcela jinou firmu!


Zdroj:http://terresska94.blog.cz

Logo Mango

Miss Březen..

7. května 2010 v 15:18 Filmy
Eugene a Cindy, to byl pár, kterému bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím, než měli udělat další krok a pomilovat se, Eugenovi se stane nehoda a končí v komatu. Po čtyřech letech se Eugene probouzí a jediný, kdo u něj zůstal, byl jeho úchylný a nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětluje, že se Cindy odstěhovala a odešla na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou za ním přijde Tucker s novým číslem časopisu Playboy a novinou o Cindy. Eugene zjišťuje, že jeho nevinná Cindy teď zdobí stránky Playboye jako Miss March (Playmate měsíce března). Chlapci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu. Eugene se spolu s nadšeným Tuckerem rozhodne, že musí překazit párty v Playboy Mansion a získat svou holku zpátky!  

No ti co mají rádi podobné filmy jako například..Prci prci prcičky,Sexy párty atd je pro vás jak dělaný..:D no není tady vypsaný všecko tk uvidíte fkt good film..:) tady je odkaz na film..:)  Miss Březen přeji příjemnou zábavu.. :D Všem..:)

Nemocná..:(

7. května 2010 v 15:08
Ahoj Děckáá xD jak se máte já blbě :/ pč venku je  celkem pěkně a já jsem nemocná ..:( to je smůla no ale jinak sem dostala nějakej tn sprej do krku a už je trochu teda líp...Tedka jsem se dokoukala na jeden super film tak vám o něm udělám článek a dám  sem odkaz kde ho můžete zkouknout..:)