Srpen 2010

Oslava..

15. srpna 2010 v 20:50
Brrrm * zítra má moje kamarádka narozeniny áá já se tak těším že se zase ze všema uvidím :) to bude kalba a pak tam budu ještě spát..:) s ostatníma některýma to rozjedem! protože právě něco takovýho potřebuju! :-* jinak momentálně ůplně nadšená a štastná! :) snad se to nepokazí <3

Pokračování Prázdnin :)

6. srpna 2010 v 15:24
Ahój lidi :) tákže, pořád přebývám na chatě, no celkem pohodička až na to hnusný počasí to je hrůza! :D No,naštěstí jak vidím tak tady začíná už trochu sluníčko..:) ale je škoda že nejsem doma.:( no už se moc těším na narozky kamarádky myslím 16.8 :) budou..No jinak už jsem byla v té Itálii,a ještě bych si zajela někam,ale štěstí mě přálo a pojedem ještě s rodičema a ségrama do Chorvatska..:) prý tam budou i nějaký zábavní parky tak to se taky těším :) No zítra,pojedem do Draxmóru nebo jak se to menuje :) nějakej strašidelnej hrad tady poblíž :D nějaký atrakce atd.:D tak to bude snad ok.:) no jinak v neděli,jedu na druhou chatu k druhý babičce,tedka o prázdninách skoro,pořád někde sem :) No, a tam ten týden budou různý akce :) tak doufám že tam bude hezky :) páč je to tam i na koupání..:D Jinak,věci do školy ještě nemám ani nakoupený takže sem asi nějak pozadu :) ale jak se znám tak to budu zhánět až někdy na konci prázdnin :D No ale jako taky je "super" že kvůli chorvatsku pronežkám, dva dny školy..:D tudíž všichni budou mít obsazený ty nejlepší lavice v zadu :/ :D no stím už asi nic nenadělám:D tak se tu všichni Mějte.:) dneska ještě budem dělat grilovačku,:) tak Ahój..:)

HOROSKOPY na Srpen 2O1O :)

5. srpna 2010 v 19:49
Kozoroh: 22.12 - 20.01
ONA: Až do 14. srpna se spokojíte se ctiteli, kterým dáte po druhé schůzce kopačky. To ve vás vyvolá pocit únavy a na další flirt nebudete mít ani pomyšlení. Ovšem po 20. přijde zlom, kdy narazíte na skutečného gentlemana, který vás pozve na romantickou dovolenou k moři.
ON:  Jste obletován krásnými ženami. Ale pozor! Oči mějte pořád na stopkách. Co když nechtějí vás, ale vaše tučné konto? Tu pravou máte vedle sebe, stačí se jen rozhlédnout.

Vodnář: 21.01 - 19.02
ONA: Máte kolem sebe dostatek mužů, na které je docela příjemný pohled. Sex s nimi je jistě nadpozemský, ale co láska? Kolem 19. vám přes cestu přeběhne samec, kterému byste měla věnovat více pozornosti!
ON: Stejně jako byl červenec, i srpen pro vás bude měsícem nezávazného flirtu a vášnivého sexu. Pozor ale na pracovní morálku, kterou díky milostným radovánkám pěkně zanedbáváte. A o tučné prémie byste rozhodně přijít nechtěl. 

Ryby: 20.02 - 20.03
ONA: Sex bez lásky? Žádný problém. Pochopitelně ale s prezervativem. Mars totiž posiluje vaše choutky po nezávazných milostných hrátkách. V zaměstnání proběhne srpen v naprostém klidu.
ON: Rád věnujete pozornost krásným ženám a dívkám. To může vypadat, jako že jste pěkný proutník. Proto slintejte, ale opatrně, abyste nesklidil místo sladkého polibku pěkně ostrou facku!

Beran: 21.03 - 20.04
ONA: Srpen bude ve znamení romantiky a něhy. Toužíte po flirtu, který vydrží déle, než letní počasí. Proto na vztahu začněte usilovně pracovat od začátku. Ale pozor na hysterické či žárlivé scény!
ON: V srpnu se budete chtít dostat z dluhů, které jste si pořídil v rozmarném červenci. Neváhejte s hledáním brigád ani chvilku. Ta pravá se vám naskytne už začátkem srpna!

Býk: 21.04 - 21.05
ONA: Není párty, na které byste chyběla. Není jediný muž, který by na vás druhý den nemyslel. A vy to dobře víte! Léto vám neobyčejně svědčí. Ale je nezávazný flirt skutečně to, co hledáte?
ON: Máte před sebou skutečně důležité rozhodnutí. Věnujte pozornost tomu, co vás skutečně naplňuje a čím byste se chtěl věnovat v budoucnu. Není vyloučeno, že z každého si vezmete pro svůj nový život něco dobrého. A rozhodně není vyloučeno, že i něco zlého.

Blíženci: 22.05 - 21.06
ONA: Každý kolem vás flirtuje a užívá si dovolenou plnými doušky. Vy jste veškerou energii a čas věnovala tropickému červenci. Proto se pusťte s vervou do pracovních úkolů, které vám zanedlouho vynesou pěkné výsledky.
ON: Vaší oblíbenou kolegyní bude v srpnu žena ve znamení Blížence. Nejtvrdší protivnicí v soukromí i v zaměstnání pro změnu Panna. Co takhle vypustit trochu páry a najít útěchu u ženy ve znamení Střelce?

Rak: 22.06 - 23.07
ONA: V srpnu vás bude kdekdo z vašeho okolí tvrdě faulovat. Abyste nezkonila na lopatkách, máte jen jedinou šanci. Hrát ještě tvrději a dát najevo, že si nenecháte jen tak něco líbit!  
ON:  I když jste si do srpnových dní pořídil skvělou společnici a úžasnou milenku, přece jen vám něco schází. Kolem 15. zjistíte, že je to něha. Je vám ji schopná vaše současná partnerka dát?

Lev: 27.07 - 23.08
ONA: Perfektním sexuálním partnerem je pro vás muž ve znamení Berana. Prožijete spolu noci plné vášně. A rozhodně váš sexuální vztah neskončí 31. srpna!
ON: Vyčerpal jste veškerou dovolenou v červenci a máte pocit, že srpen s takovým nasazením prostě nezvládnete? Pak je nejvyšší čas, poohlédnout se po nové práci. A co takhle vyzkoušet nový vztah?
Panna: 24.08 - 23.09
ONA:  Až do 16. srpna se nebude dít nic nového. Dovolená je za vámi a v práci se také nic zvláštního neděje. Proč si neužít prodloužený víkend ve dvou pod stanem, na opuštěném břehu rybníka?
ON: Máte pocit, že léto je někde daleko od vás. Klimatizace v kanceláři jede na plné obrátky a vy zíráte do obrazovky počítače do pozdních večerních hodin. Chce to změnu. Hned! 7. srpna si vás vyhlídne muž, který stojí za seznámení.


Váhy: 24.09 - 23.10
ONA: Srpen vám dodá dostatek energie na to, abyste si vyrazila každý týden na párty, na kterou vás doprovodí muž, kterého jste doteď brala jen jako dobrého kamaráda. Ale rázem oba zjistíte, že jde o něco víc!
ON: Se ženou ve znamení Býka zažijete mimořádnou zábavu. Poznáte ženu do nepohody a rozhodně se jí nebudete chtít vzdát. Ale mezi vámi stojí vážná překážka. Neváhejte ji překonat, Mars stojí při vás!

Štír: 24.10 - 22.11
ONA: Nuda v ložnici a mlčenlivé obědy? Váš vztah prochází krizí, a jestli nepřijde radikální změna, povede brzo do záhuby. Léto je jako stvořené k tomu, vymyslet novou společnou zábavu, která vás opět sblíží.
ON: Máte přísně zakázáno osamělé lenošení po večerech u televize! Pak si prostě nestěžujte, že nikoho nemáte. V druhém srpnovém týdnu už naštěstí zmatky a nejistoty v lásce pominou. 

Střelec: 23.11 - 21.12
ONA: Muž ve znamení Blížence vás zaujme až na druhý pohled. Ale zato budete chtít zestárnout po jeho boku. V srpnu s novou láskou objevíte věci, bez kterých nebudete chtít žít. A to za to stojí!
ON:  Až do 14. srpna vás čekají v zaměstnání samé zmatky, ale vy neztrácíte hlavu a stále si držíte nadhled. Toho si všimne šéf, který si vás pozve do kanceláře. Teď už je jen na vás, jestli přijmete povýšení, které radikálně změní váš život.

Motta..♥

5. srpna 2010 v 18:10
Nejztracenější den našeho života je ten, kdy jsme se nezasmáli.
Život je malovaní bez gumy.
Můj styl je muj život, a muj život je můj styl.
Žij  naplno protože, nikdy nevís co se stane zítra.
Ńa, co chodit do školy, život tě naučí.
Spadneš-li,sedmkrát vstan po osmé.Me♥

5. srpna 2010 v 16:28
Vpravo já♥ a v levo moje kamarádka Žanda.:)

Opět já sní♥
 S kamarádkou Petou♥ v New Yorkeru:)

S Natálkou a Cristínkou♥ ( mě už snad všichni poznáte) :*

Kusovky ..:)

4. srpna 2010 v 21:26

Láska..

4. srpna 2010 v 20:40
Člověk dokáže před světem ukrýt všechno až na dvě věci: že je opilý a že je zamilovaný.

Láska na první pohled je zároveň
posledním pohledem rozumu.

Když láska zavelí, rozum je v prdeli.


Láska je to, čemu dobrovolně
dovolujeme, aby nám ubližovalo!

 Láska, způsobuje bolest. Ale taky bolest léčí. Láska prostě bolest je.
.
Láska nemá jen pálit, ale i hřát…

Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys ty chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.

Chodila po světě, nikdo ji neměl rád, někdo ji přímo nenáviděl, někdo ji stále hledal a jiný se jí vyhýbaly, ale všichni jí dali stejné jméno LÁSKA!!!

Je lepší zemřít pro toho, koho milujeme než žít bez těch kteří nás milují.

Láska je pohádka života - s tím rozdílem, že nemívá vždy šťastný konec.

Největším štěstím v životě je vědomíže nás někdo miluje proto jací jsme...nebo spíše přesto jací jsme.
Pryč..:)

4. srpna 2010 v 20:03
Ahój! takže jsem tedka zase na chatě, a domů přijedu až za 10 dnů no tedka, nám nějak neteče voda tady takže dobrý no..xD pak ještě jedu do Chorvatska tam se těším :) no a pak už škola,to fakt ale uběhlo.:(

Líčení.:)

3. srpna 2010 v 20:56
Líčení do školy- Já obvlášt se nějak do školy moc nelíčím,protože to nestíhám :D takže si stačím dát maximálně tak řasenku.:) a lesk. Samozřejmě, je to taky podle toho jakou má kdo pokožku.Když byly ty časy že jsem to ještě stíhala tak mi stačila řasenka,pudr/make-up,lesk:) myslím že tohle je akorát namalování do školy řasenku používám černou a lesk perletový jemný,do školy to ani není hezký si celej obličej oplácat různýma věcma.:)

Líčení na diskotéku- Kdyby mělo být na mě,jak se nalíčím zvolila bych tohle:) oční stíny se třpytkami,pudr/make-up, a lesk (jaký vám sedne).

No,tak to je asi všechno,už ani nevím co bych sem dávala kdyžtak pište co byste ještě chtěly vedět a tak.:) TeSs.*

Nový desing..♥

2. srpna 2010 v 13:37
Ahoj,no tak ja vidíte mám nový desing, celkem dlouho jsem na něm dělala vybírala barvy a různě je mixovala no a vzniklo mi stoho tohle.:) doufám že se vám bude aspon trošku líbit.:) kdyžtak napiště komentář jak se vám líbí nebo co byste na něm kdyžtak pozměnily :) budu ráda za každý návrh.:)  Díky.:)TeSs ♥.