Říjen 2010

Do,školy

31. října 2010 v 10:41 | Terka ;)
Ahój,lidi ani nevíte jak já se už těším do školy sice na ty písemky a tak ne,ale prostě nebyla sem zvyklá být ta dlouho doma a naštěstí už je to vpohodě ;) ale du do školy až, v ůterý  protože v pondělí du ještě na kontrolu ale dneska se asi nudit nebudu jelikož počítám stím že jakmile příjdu do školy tak mě učitelka v matice vyvolá tak doufám že to zvládnu držte mi palce a jinak se taky těším na děcka a tak :) a hlavně že budu moct konečně VEN! :D Jinak,chtěla sem tady napsat delší článek tak ho napíšu. No taky můžu myslím říct že ted je to s  Nikčou takový otevřený,volný a sem ráda myslím že už je to mezi náma OK :) a snad nadále i bude protože ipřesto všechno špatný a když si to vezmu tolik věcí se stalo ale stejně mě připadá že víc toho dobrýho, tak tě mám pořád moc ráda ikdyž to už není jako dřív :)  ale i tak doufám že spolu zase někam někdy vyrazíme a alespon na chvíly si připomeneme starý dobrý časy ;)

 Tak pá ;) a džte mi palce (z tou školou) .

Ben Cristovao-Give me some more

29. října 2010 v 21:34 Music
Na začátku se,
mi vůbec nelíbila ale pak ju začal skoro každej pouštět když jsem byla venku nebo tak :D a nějak se mi aji zalíbila..


Monika Bagárová a Robo Opatovský-Prší

29. října 2010 v 21:31 Music
Nevím,proč ale tahle písnička se mě začíná líbit čím dál víc jak,jsem ju poslouchala poprvé byla taková strašně divná ale potom se mě zalíbila jak jsem si ju poslechla víc hlavně ten refrém ;)


Vánoce

27. října 2010 v 19:16 | Terka ;)
Ahoj,no tak před dvěma rokama jsem si strašně přála dodnes jako obvykle k mým narozeninám notebook/normální počítač tohle si přeju už dlouho ale..no jako každej rok jsem jezdila na tábor a strašně jsem se těšila až budu tam.. tak jako na příjezd že dostanu notebook..já nevím ale měla jsem nepochybnou  intuici že ho dostanu..no po táboře jsem přijela domů a co neviděla přišla jsem do pokojíčku a těšila se na krásnej lesklej novej notebook, a byla tam taška (na notebook) já ji radostně otevřela,ale co nevidím ano byl tam!! :D ale bohužel né nový ale po tátovy.Taky neměl tak dobré funkce a vzhled taky žádná sláva ale alespon něco :) no tenhle notebook mám už dva roky teda vlastně se už používal nějak pět let, ale už mě to začíná štvát nemá tak dobrý funkce a já je čím dál víc potřebuju, a tak si ted přeju notebook/normální počítač ;) k vánocům jen doufám že mi ho naši koupí ( ale novej :D) protože já ani jiný přání nemám nevím co bych si jinak přála a tak jen můžu doufat aby mi ho koupily ;)
    
A,co vy?
  Co,si přejete k vánocům? ;)

Antique- Opa,opa ♥

26. října 2010 v 13:44 | Terka ;) |  Music
Tuhle,písničku mám vpsanou do paměti už navždy!! ;) (Itálie) pořád ju tam hrály a ty zážitky ááá> Tak,strašně ráda bych se tam vrátila ;)


Škola

25. října 2010 v 18:05
Ahój,no ta před dvěma rokama jsem přešla na jinou školu,nevěděla jsem jaký to tam bude jestly si tam najdu dobrý kamarády a hlavně jestly se zhorším,popřípadě zlepšít ve škole..Všichni jsme se toho obávaly a i kupodivu já sama,dny jsem probrečela ale nějak jsem to zkousnout musela no ale ted už k těm známkám..řeknu vám to takhle jo zhoršil se mi prospěch bylo to čím dál horší ale nakonec jsem nebyla sice z vysvědčením moc spokojená ale vyšlo co jse aspon mohla zachránit ;) ted jsem v osmé tříde a chci,ale opravdu chci máknout zatím sem se ale ještě moc neučila říkala sem si "je teprv začátek" ale když si tedka tak říkám musím bojovat od začátku a né na poslední chvíly všechno zachranovat to už se mi jednou stalo a opakovat to nechci no tedka bych se chtěla zlepšit o hodně ted když jsem nemocná se celkem snažím učit ale..to se projeví až ve škole..a posoudí ostatní osmička se totiž jakoby už "počítá" a já ikdyž nejsem zrovna chytrá bych se chtěla dostat aspon na nějakou lepší školu  tím ale neříkám že budu celej rok "svatoušek" určitě se na to taky v nějakou dobu vykašlu jak se znám:D No,ted už dost o známkách s vztahy mezi lidmi to tam taky bylo dobrý ;) hned na začátku jsem si našla "nejlepší kamarádku která mě ukázala co je to pravé přátelství, a plno jiných věcí ještě jednou (Díky♥), a kolektiv se mi taky líbil..byly tam samozřejmě hádky atd..ale nějak jsem to zvládnout musela jak se říká "Všechno je jednou poprvé" učím se chybami ;) které v životě dělám. A musí podotknout  že i přesto všechno jsem ráda že jsem přestoupila.;)

Mějte se :)

Román,pro ženy.

25. října 2010 v 9:52 Music
Dobrej film,dobrá písnička (teda spon podle mě) mám na ni hodně zážitku ;) a zatím se mě nějak neomrzela.:)Nedá..

25. října 2010 v 9:12
Achjo,chtěla bych vrátit chvíly kdy jsem si poprvé založila tento blog,vté době jsem dlouho přemýšlela že si ho založím jelikož ho měla moje kamarádka a tak jsem si ho založila jenže v jednom ůseku jak na potvoru sem byla zamilovaná do jedné "osoby" už si tu hrůzu nechci ani připomínat no prostě tak jak jsem byla zamilovaná můj blog jsem pojmenovala podle,přezdívky té osoby achjo když já byla ůplně oslepená a blbá a ted se to jméno už bohužel nedá měnit :( ale musím podotknout že děkuju Nikči,jak jsme to spolu obě dvě zvládly a jak jsi mě uklidnovala prostě ti za to děkuju ;) Bez,tebe bych to v té době nedala.

Tot,vše Pá ;)

Jak,ulovit miliardáře ;)

25. října 2010 v 8:56 Music

Miliardáře touží ulovit každý i každá. Policisté, novináři, politici, umělci, dámy i chlápci od náboženství. Na úspěšného podnikatele Patrika Grossmanna je navlečena vykonstruovaná reportáž. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by její kariéra mohla být ohrožena. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad… Podstatnější než příběh je odhalování vztahů a mechanismů, na nichž funguje informační společnost. Diktatury nepoužívaly Public Relations, ale propagandu. O propagandě věděl každý, ale nikdo ji nevěřil. O Public Relations neví nikdo, ale věří mu každý. Zkrátka být dnes miliardářem, není nic záviděníhodného…

PS:  Dám,vám sem jeden tip na film "Jak,ulovit miliardáře",tenhle,fiml je sice celkem starej ale mě se pořád  sám o sobě líbí :) poprvé sem na tom byla v kině a podruhé sem se na to koukala doma tady máte odkaz kdyžby jste se na něj chtěly taky podívat ;) - http://filmy.kinotip.cz/ulovit-miliardare-2009/

Nemoc.

24. října 2010 v 20:14
Ahój,no tak jak se máte? já blbě protože jsme nemocná a nemůžu ven nikam..prvně sem byla jen doma jenže potom jsme šli k doktorovi a ten řekl že mám angínu,takže vážně super když já se těšila ven:/ ale mě jako vůbec není jako kdybych měla angínu :D achjo já chci být už zdravá a né zase 10 dní trčet doma a navíc si musím zlepšit známky ve škole:( no,jinak mě tedka nasrala jedna věc moje "kamarádka" si přidala asi půlku mých přátel z FB stím že je vůbec nezná a víte co mi řekla na to když jsem se jí ptala? "Ale já je ta chci mít" tohle mě vytočilo ještě víc měla by se nad sebou trochu zamyslet,no koho by to nenaštvalo?! :D

Tak,to bude asi vše.
             Mějte se Pá♥.

Chicky,chicky dance :D

24. října 2010 v 19:57
Twl,promin ale nemůžu ztohohle jak jsme měly strašný výtlemy u toho vždycky :D sem si na to tedka vzpoměla tak to sem musím dát.;)

Shrnutí ;)

9. října 2010 v 17:34
Ahooooj:) no tak ja se máte? já celkem dobře,učení aji celkem vpohodě ikdyž nechci to zakřiknout  musím (zaklepat) no jinak dneska jsem sama doma, takže užívám si takovýho toho "relaxování" ale tedka se zrovna nudím tak jestly máte tip a nějakej film? klidně napište..;) příští týden budeme dostávat písemky, který jsme psaly tedka :D tak to snad bude ok.:)  Tak se zatím mějte Báááj. ;)

Selena Gomez-životopis

7. října 2010 v 18:25 Mix
Jmenuje se Selena Marie Gomez narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "Rodiny" Začala se objevovat v populárních seriálech The Suite life of Zack and Cody Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2- zde si zahrála hlavní roli. Je i rostleskávačka.
Tereza Kerndlová-Schody z nebe

1. října 2010 v 17:44 Music

Mocmocmoc se mi líbíííí!