Prosinec 2010

Duck Sauce-Barbra Streisand

31. prosince 2010 v 18:18 | Teres |  Music
Asi,poslední co sem dneska dávám.


Holky z lepší společnosti

31. prosince 2010 v 18:17 | Teres |  Filmy
Ůžasnej film! odkaz zde.Popis:

Molly Gunnová (Brittany Murphyová) je dcera rockové legendy a patří k manhattanským sockám. Když jí ukradnou její dědictví, je Molly přinucena udělat to, co ještě nikdy neudělala - začít pracovat. Stane se chůvou osmileté Ray Schleineové (Dakota Fanningová), na niž její matka (Heather Locklearová) nemá čas a opatrovatelky si u nich podávají dveře. Molly i Ray jsou bolestně osamělé a když se pokusí najít k sobě cestu, zjistí, že přitom objevily skutečné přátelství.

Silvestr

31. prosince 2010 v 14:52 | Teres |  Mix
Takže dnes mi nebylo zrovna nejlíp ale už to snad bude ok..v 19:00 jdu  ke kamarádce  kde přespím a oslavíme ten přechod do roku 2011.... strašně se těším.Takže dnes tady od sedmy nebudu.. možná něco ještě pak přidám jak budem u ní pokud bude čas .No,jinak když si to tak vezmu za dva dny zase škola..a čtvrtletní písemky.Drže mi palce ať to nějak zvládnu.

Tímto článkem vám taky přeji Šťastný nový rok a sním plno životních ůspěchů,štěstí,přátel a lásky do roku 2011!
                                          

                     

Selena Gomez- A Year Without Rain

31. prosince 2010 v 9:35 | Teres |  Music
Není sice zrovna nejnovější..ale i tak ji sem dám


Mix-Pixelky

30. prosince 2010 v 15:41 | Teres |  Mix
:iconstarxxlight:            
:iconblushing:     
          

Shrnutí týdne

28. prosince 2010 v 19:18 | Teres |  Deníček
Tak,včera jsem byla s kamarádkou nakupovat ve Vaňkovce..náš původní plán byl ten že si tam koupíme nějaký oblečení za ty peníze co jsme dostaly na vánoce  .Jenže plán se nám nějak nepovedl  protože  bylo skoro vše vyprodaný (což jsme mohly čekat) a taky  se nám tam ani nic nelíbilo.No nakonec jsme prošly celou Vaňkovku a já si koupila jen pudr který mi už došel a nutně jsem ho potřebovala.Stal se nám tam i "malý" trapas.No jinak dnes jsem byla s taťkou,strejdou a bartrancama lyžovat.. no a samozřejmě strašný fronty takže jsme si ani pořádně nezajezdily..já osobně lyžování nemám vůbec ráda..já nemám ráda totiž ani konkrétně tohle období..zimu.Vždycky jsem měla radši léto..připadá mi  že můžu dělat víc věcí a dokonce i ty které mě hodně baví.Zítra a pozítří se budu asi učit protože po Vánocích píšeme zase hromadu písemek..no a v pátek je už Silvestr tak to si zase užiju.

Tak se mějte a užijte si poslední dny prázdnin

Budiž světlo

28. prosince 2010 v 19:18 | Teres |  Filmy
No jelikož jsou Vánoční svátky rozhodla jsem  se vám sem dát tip na jeden vánoční film.. (komedii) kterou už asi všichni znáte ale přesto..ji sem dám.Musím říct že mě celkem pobavila ..tady máte odkaz pokuď se na něj chcete taky podívat.


Popis:
Matthew Broderick a Danny DeVito září v rolích sousedů, kteří mezi sebou soupeří o nejhezčí vánoční výzdobu! Buddy Hall (DeVito) je pevně rozhodnut, že tenhle rok přebere Stevu Finchovi (Broderick) místo vánočního krále. Svůj dům chce ozdobit tolika žárovkami, že budou vidět až z vesmíru! Nikdo nedokáže odhadnout, jaký budou mít tyhle prázdniny konec. Vy si však tuhle divokou a sněhovou slavnost smíchu jistě užijete a zamilujete si ji společně s celou rodinou.

Dárky

25. prosince 2010 v 14:56 | Teres |  Deníček
Takže po Štědrém dni vás opět zdravím.
 Doufám že  se máte alespoň z poloviny tak dobře jako já.. a taky doufám že jste na vánoce dostaly to co jste si nejvíc přály.U nás Štědrý den probíhal jako každý jiný..v pět hodin jsme měly Štědrovečerní večeři a poté si rozdali dárky... které jsem skoro ani vůbec nečekala fakt mám strašnou radost..nejvíc dárků bylo asi od mé oblíbené značky playboy  no a potom další věci...Sice notebook sem nedostala ale ten dostanu asi za vysvědšení (možná) jak jsem psala předtím nutně ho nepotřebuji. No,zítra budeme ještě objíždět babičky tak tam taky něco ještě dostanu. No a na silvestra už mám domluvený že budu spát u kámošky a večer někam zajdem takže skvělý .

A co vy?
     Co  plánujete na silvestra?

Mariah Carey-All I Want For Christmas Is You

24. prosince 2010 v 21:09 | Teres |  Music
Tak doufám že jste dostaly to co jste si nejvíc přáli.
A tady je jedna vánoční písnička.

Vánoce

24. prosince 2010 v 10:31 | Teres |  Deníček
Tak a je to tu, ŠTĚDRÝ DEN na který jsme všichni čekali..včetně mě .Dnes ráno jsem vstala s krásným pocitem že už dneska budeme z rodinou zase všichni pohromadě  rozbalovat pod stromečkem dárky.. bude tady jen ta dobrá nálada ..budou hrát koledy.. a po bytě se rozvoní curoví (teda né že by teď už nevonělo).No teď už jen čekat na večer kdy zasedneme ke stolu na Štědrovečerní  večeři a poté si rozdáme dárky.


Přeji vám všem krásné vánoce plné splněných přání. 


                                                                                             

Rihanna-S&M

23. prosince 2010 v 17:48 | Teres |  Music


Poslední den školy

22. prosince 2010 v 14:44 | Teres |  Deníček
Ano,dnešním odbytím dejme tomu jedné hodiny, nám zkončila škola! Sice,se mi bude po děckách trochu stýskat,ale já pauzu a ty prázdniny už vážně potřebovala..Dnes jsme měly tedy ten poslední den a první hodinu jsme si rozdávaly dárky  ...ještě jednou Děkuju za všechny!  No,a pak do 11:15 jsme byly ve městě a tam nám daly rozchod takže jsme tam mohly dělat co chcem.Ale musím říct že teď jsem ztoho chození po městě hrozně utahaná a ještě ktomu musím navečer jít ke kadeřnici.Asi si nechám zasřihnout konečky . No a zítra budeme dodělávat cukroví... a pak půjdem opět na vánoční trhny do města,  nakoupíme ještě pár věcí na Vánoce..
No a potom?! už je ŠTĚDRÝ DEN!! Já se tak TĚŠÍM ikdyž vím že to co jsem chtěla nejvíc (notebook) nedostanu tak se těším i tak.Když si to tak vezmu..nutně ho nepotřebuju tak co už.No,nic tak si užjte poslední den před vánocemi.

Pá.

Tipy-Jak mít krásné vlasy

21. prosince 2010 v 17:49 | Teres |  Mix
1. Střídejte pěšinku
Když si budete česat pěšinku stále na stejné straně, vlasy si zvyknou a kolem pěšinky budou brzy zplihlé. Učešte si pěšinku jednou vlevo, podruhé zas vpravo a vlasy kolem ní budou pěkně pozvednuté.

2. Správné vysoušení
Rozhodně na vlasy, ze kterých ještě stéká voda, nenanášejte stylingové přípravky. Nejdříve je trochu prosušte v předklonu a teprve pak na ně naneste pěnové tužidlo. Potom vlasy sušte přes velký kulatý kartáč fénem a dbejte na to, abyste dobře vysušily i konečky vlasů. Zůstanou-li vlhké, brzy zplihnou nebo se otočí na jinou stranu, než jste původně chtěli.

3. Nepřehánějte to s kondicionérem
Kondicionér dělá vlasům dobře, ale pokud chcete nadýchaný a vzdušný účes, naneste ho asi centimetr nebo dva nad kořínky vlasů. Profesionální kadeřnice doporučují nanášet kondicionér i balzám jen na délku vlasů, ne na pokožku hlavy.

4. Lakujte ke kořínkům
Pozvedněte vlasy přesně tam, kde to nejvíc potřebujete. Jak? Přehoďte vlasy přes hlavu a spodní vrstvu postříkejte zlehka lakem na vlasy. Nebo jinak - použijte lak se speciálním aplikátorem (zúžená hubička) a nastříkejte ho přímo ke kořínkům vlasů, které nesmějí zplihnout.

5. Jemné vlasy - lehký styling
Jemné vlasy nesmíte zatěžovat spoustou pěny, gelu, vosku nebo laku. Používejte zásadně jen přípravky pro jemné vlasy a pokud možno pouze nezbytné množství. Jinak vlasy ztěžknou a budete je muset umýt a začít znovu od začátku.

6. Každodenní mytí
Nevěřte tomu, že časté mytí vysušuje vlasy. Pravda je, že jemné vlasy vypadají dobře jen po umytí šetrným šampónem. Ale i na ostatní vlasy je vhodné používat šampóny určené pro každodenní mytí.

7. Masky pro jemné vlasy
Nepoužívejte obyčejné vlasové masky na jemné vlasy. Vyzkoušejte přípravky, které obsahují mořské řasy, protože právě ty dělají jemným vlasům dobře.

8. Osvěžení účesu
Stejně jako pleť i vlasy potřebují občas v horkých dnech vzpruhu. Proto je během dne postříkejte mlhou, vetřete do nich trochu tužící pěny, pomačkejte a nechte volně uschnout. Jestliže nechcete utrácet za mlhu peníze, můžete si ji klidně udělat sama: do prázdné lahvičky s mechanickým rozprašovačem nalijte jakoukoliv minerální vodu.

9. Barevné pramínky
Blonďaté pramínky rozzáří účes, dodají mu krásné odlesky a plastický vzhled. Kromě toho se zároveň zvětší i celkový objem účesu. Každé odbarvení i barvení totiž dodá jednotlivým vlasům více objemu. Jemným vlasům svědčí i tónování. Jediné, na co musíte myslet je, že vlasy musí vypadat zdravě, nesmějí ztratit lesk a pružnost. To vše jim zajistí vlasové kúry a balzámy pro jemné vlasy.

10. Před spaním
Máte-li dlouhé vlasy a chcete je mít přes den krásné, tak je večer vyčešte vzhůru a stáhněte do ohonu. Ráno budete mít bohatou zvlněnou hřívu.

11. Používejte difuzér
Jemné kudrnaté vlasy mírně natužte a vysušte je difuzérem. Získáte pružné, lehké a pohyblivé kučery.

12. Sušení přes hlavu
Poddajné vlnité vlasy, jak dlouhé, tak i kratší, získají při tomto způsobu objem a budou vypadat velmi přirozeně. Vlasy natužte, přehoďte je přes hlavu, zvedejte prsty a fénujte. Pak stačí pohodit hlavou zpět a účes jen upravit rukama.

13. Ochlaďte si vlasy
Pokud jste zvyklá upravovat si vlasy fénem a kartáčem, neodstraňujte kartáč, dokud jsou vlasy ještě horké. Přepněte fén na studený vzduch a pramen vychlaďte. Účes vám tak bude lépe držet.

14. Natáčky
Zaručený způsob, jak dodat dlouhým vlasům fantastický objem a účesu trvanlivost. Použijte hodně velké natáčky na suchý zip, nemusíte mít obavu, že budou vlasy vlnité. Prameny stačí natužit, natočit a vyfénovat. Nakonec můžete vlasy ještě vyfoukat přes velký kulatý kartáč.

15. Trik pro krátké vlasy
Pokud ráda nosíte krátké vlasy, můžete jim dodat objem tím, že prameny zvednete vzhůru, sepnete klipsou a vyfénujete.

Rihanna feat Drake-What's My Name?

21. prosince 2010 v 17:23 | Teres |  Music

Rada-jak nalíčit oči

20. prosince 2010 v 17:58 | Teres |  Mix
Kontrast je velmi efektní!
 Existuje pravidlo, že jaká barva očí, takový nejvhodnější odstín. K hnědým hnědé, k modrým modré, k zeleným zelené…Není to tak docela pravda. Nebojte se vhodného kontrastu, ten dá vašim očím vyniknout.

Modré oči
Modré oči jsou krásné samy o sobě. A k jejich optickému projasnění často stačí zdánlivě jednoduchá věc - snědší odstín pleti. Můžete použít hnědou konturu a hnědavé stíny.

K modrým očím se také hodí tmavě modrá a barvy lesklých kovových odstínů.


Zelené oči
Zelené oči jsou oči kočičí, jejich správným nalíčením lze docílit krásných pohledů. Překvapivě se k nim hodí jemná fialová barva, všechny odstíny hnědé nebo šedé či šedozelené.


Šedé oči
Nejsou fádní ani nudné, v jejich barvě jsou obsaženy téměř všechny barvy očí. Takže pokud chcete, aby se vaše oči zaleskly do modra, směle do modrých či fialových odstínů. Bronzové a třpytivé odstíny jim dodají lesk.  Bezkonkurenčně nejlepší je však pro šedé oči námořnická modř.


Hnědé oči
Tmavě či světle hnědé oči jsou krásné pouze orámované černou či tmavě hnědou linkou. Záleží na hustotě a řas, u jemných řas nenalíčené oči vypadají "vypoukle" a nezajímavě.  Pokud je orámujete, váš pohled se zintenzivní, ale zároveň zjemní. 

Dále je můžeme zvýraznit zlatou či měděnou tužkou, dodá jim lesku.

A za vyzkoušení stojí i temně zelené stíny, u světle hnědých očí je příjemná i modrá či tyrkysová barva a samozřejmě všechny odstíny hnědé a béžové.

O lásce

20. prosince 2010 v 17:11 | Teres |  Citáty
- Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš, že miluješ slunce, ale když svítí, jdeš se raději schovat do stínu. Proto mám strach, že mi jednoho dne řekneš:"Miluji tě".

- Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

- Neopouštej někoho koho miluješ, pro někoho kdo se ti jen líbí,protože ten kdo se ti líbí tě opustí pro někoho koho miluje.

- První láska je los který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo.

-  Není pravý ten, se kterým si dokážeš představit svůj život, ale ten, bez kterého si jej představit nedokážeš.


,k,,,,,,lllll


Konečně dokoupeno.

20. prosince 2010 v 16:26 | Teres |  Deníček
Ano,konečně mám vše dokoupeno teda myslím dárky na vánoce.Já si tak oddychla když jsem vše zaplatila a dala do tašky!! prostě ten pocit že už to mám za sebou a nemusím zase lítat v přeplněných a vyprodaných obchodech byl ůžasnej a ještě ktomu já byla asi třikrát ve městě a nikde jsem nic nesehnala a furt se to semnou táhlo až do dnes takže jsem ráda. Předtím sem už sice měla něco nakoupený ale dnešním odpolednem to vyvrcholilo v.. už naštěští dokoupení všech dárků.Není to sice nějak extra ale tak snad se jim to bude líbit.No,jinak zítra jdeme do kina na "Kuky se vrací" prej strašná kravina a ještě ktomu pro malý děcka.Už,to vidím jak tam bude skoro každej usínat fakt se "těším" ale tak co už.. aspoň budu dýl z děckama.Dárky,si rozdáváme až ve středu tudíž poslední den před PRÁZDNINAMI! které začnou dne 23.12 no a pak už jen pár dnů do VÁNOC.

Rihanna-Only girl

19. prosince 2010 v 19:08 | Teres |  Music
ŮŽASNÁ


Vaňkovka

19. prosince 2010 v 18:23 | Teres |  Deníček
Ano,právě jsem se vrátila z Vaňkovky samozřejmě celá utahaná .  To je hrůza tam nakupovat.. fronty jak prase, skoro vše vyprodaný,ale není se čemu divit když je poslední víkend před vánocema.Teďka to všichni nahání a samozřejmě jako obvykle včetně mě . No ale za sebou to  ještě zdaleka nemám,ano koupila jsem několik dárků,ale půlka my stejně ještě chybí .Ale,hlavní je že jsem KOUPILA alespoň něco.Musím se pochválit myslím že jsem vybrala celkem dobrý věci.

No,zbytek dárků jdu koupit asi zítra protože ČASU není na zbyt.A teď jsem si ještě vzpoměla že se musím učit na zbytek tý písemky což se mě teď už fakt nechce.

Všechno možný.

19. prosince 2010 v 11:17 | Tess |  Deníček
Ahoj.
No,tak včera jsme zdobily vánoční stromeček není to sice nějak extra ale mě se líbí,aspoň nám provoněl zase celej byt ;D.V pondělí píšeme písemku z chemie(atomu) tak se musím jít dneska ještě učit. Včera jsem, se sice taky něco učila ale dnes to musím ještě "dopilovat".No,jak už jste si taky určitě  všimli mám opět nový desing,to protože se pořád nemůžu rozhodnout a pořád mě to nepříde jako něco co se mi fakt líbí,obdivuju ty lidi co umí fakt nádherně vytvořit desingy což já nejsem.Ale,co už doufám že tenhle tu už delší dobu zase zůstane.No jinak včera, jak jsem psala minule jsem ty vánoční dárky koupit nešla, protožejsem musela hlídat malou sestru. Takže jdu dnes s kamarádkou do Vaňkovky,chtěly jsme sice do Olympie ale ve Vaňkovce jsem zase dlouho nebyla a navíc by jsme v Olympii byly dýl což bych neměla protože se pak musím ještě učit.Ale,jak se znám tak tam stejně budem určitě dýl.Už,se těším až budu mít ty dnešní nákupy dárků za sebou.:)

Tak,se mějte pěkně.