Květen 2011

Pozastavuju!

18. května 2011 v 21:56 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni.

enrique iglesias-baby i like it!<3
Tak teď jsem se vrátila z nákupů společně s mamkou,museli jsme ještě dokoupit nějaké věci než odjedu na těch pět týdnů do lázní.A zítra už odjíždím,mám tam být v jednu hodinu a internet tam stejně nebude takže mě tu zhruba měsíc nečekejte:(.Bože! nevím jak to přežiju bez kamarádů,blogu atd..-ano i na něm jsem už závislá!:D.Dneska jsem si koupila růžový adidasky,kalhoty,bundu,trička a ještě nějakou drogérii:).Nový design jak jsem slíbila už je hotový,ale ještě ho tady nemám protože není podporován formát nebo co.Zkusím to ještě zítra ráno.Všem affs tohle oznamovat nebudu jsem, tady jen na skok a navíc kdo na můj blog chodí bude vědět že pozastavuju.Takže affs prosím nemažte si mě 14.června jsem zpátky!:juch:

Mejte se,Teres Obrázek

čtvrtek 16.5

16. května 2011 v 14:40 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni.

Sedím tak doma a přemýšlím jestli ho vůbec ještě někdy uvidím<3 já si prostě nemůžu pomoct!...
O víkendu jsme byli na chatě,ale začalo pršet takže jsme v neděli odjeli.Dneska byl vpohodě den,z dějepisu z testu mám za jedna,což jsem potřebovala takže dobrý,jenže stejně mě bude ještě zítra zkoušet a vůbec se mi na to všechno nechce učit!:/No,jo musím to teď všechno dohnat než odjedu na těch pět tejdnů do lázní.Matika byla taky dneska vpoho,bacha učitelka mě i pochválila:DDD.Ve středu píšu ještě z chemie na oxidy a to by myslím mělo být už vše:).Dneska ještě plánuju s mamkou dokoupit nějaký věci než odjedu protože ve čtvrtek už odjíždím.Bude,se mi strašně stýskat po kamarádech,prostě po všem konkrétně taky po Niky<3 -zrovna když to je na dobrý cestě musím odjet někam doprdele,štve mě to.Ale my si prostě budem volat,a smskovat..budu ti psát podrobné informace:D a potom si to všechno vynahradíme:)no ale teď už zpátky .. Internet tam taky nebude takže mě tu pět týdnů nečekejte,ale nebojte podrobnější článek vám ještě ve štředu napíšu:)
Mějte se,Teres

thursday ^^

12. května 2011 v 16:39 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni.

Ze všeho nejdřív se vám chci omluvit že poslední dobou moc neobíhám,a píšu pořád stejné nudné články.Ale za prvé nejsou nápady a za druhé nesedím moc u počítače když je venku tak nádherně.Dnes,nám odpadl tělocvik takže jsme měli místo do půl čtvrté jenom do půl druhé,celkem se to hodilo protože v tom pařáku venku cvičit v tělocviku je fakt nadlickej výkon.
První hodina- měli jsme angličtinu normální hodinu,pouštěli jsme si něco na kazeťáku takže pohoda.
Druhá hodina-měla být čeština,ale učitelka nebyla ve škole takže jsme měli supl a to jsme si povídali a doplňovali jen něco do pracáku.
Třetí hodina-jsme měli naši třídní a fotili se zase na akademii,a společně ji řešili co budeme dělat,tedá já vlastně ne protože tady nebudu:P a sem i docela ráda protože zatím předešlé akademie naší třídy byli katastrofa.
Čtvrtá hodina- byla normálně výtvarka
Pátou jsme byli na počítačích- měli jsme matikářku ale mohli jsme si normálně dělat co chceme,byla sem na jednom z kamarádkou a byla sranda;D jako ve středu. Musím říct že sem ráda že se takhle teďka bavíme je to fajn,no ale teď už zpátky ke škole.
Poslední hodinu jsme teda byly ve třídě a puštěli na dataprojectoru různý písničky konkrétně ty který budou děcka zpívat na tý akademii.
Teď k blogu zachvíli by tu měl být nový design,tenhle mi už příjde takový ohraný.
No nic,tak,se mějte a užívejte si krásný dny;*

fashion ^^ (dresses,t-shirts,shorts & skirts)

11. května 2011 v 17:25 | Teres |  FASHION BY ME

Ahoj všichni

Tak,jelikož pořád nějak nevím co přidávat rozhodla jsem se dnes přidat opět mojí tvorbu FASHION
Tak snad se vám to bude trochu líbit :)

dresses
shorts

CČ <3


summer day

9. května 2011 v 20:03 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Takže dneska byl pohodovej den.Ráno normálně škola,no toho učení se teďka nahrnulo hodně.Zjišťovala jsem si ůčení který mám probrat když budu v těch lázních.Jedu tam na pět týdnů,ale snad to nějak zvládnu.Už se strašně těším až zapomenu na všechny starosti a budu mít klid od všech těch nervů ze školy,sice se tam budeme učit ale to mi až tak nevadí.Po škole jsem byla z kamarádkou na zmrzlinu,u kruháče tady u nás je novej "stánek" takže jsme si tam zašli dát točenou zmrzku.Pak jsem přišla domů a měla jsem doučování,a potom jsem šla s malou sestřičkou nachvíli ven.Ani nevíte jak já už se strašně moc těším na prázdniny.Hlavně na tábor na kterej jedu s kamarádkou:)) já vím už jsem se o tom zmiňovala,ale prostě pořád na to musím myslet,jaký to tam bude<33.No,nic tak se mějte a užijte si krásné sluneční dny! :)))

+ směs obrázků summer! :)Bez čeho se v kabelce neobejdu

8. května 2011 v 19:53 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Dnes,jsem se rozhodla napsat článek na téma "bez čeho se v kabelce neobejdu".Takže více v Cč! :)


sobota

7. května 2011 v 19:13 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Dneska,je nádherný den jak jste ho prožili? Já byla s kamarádkama venku a užila jsem si to:) sice den ještě zdaleka nekončí teď sem přišla,bývala bych mohla být venku ještě dýl ale rodiče jeli kolem,tak mě zrovna vzali protože jsme stejně jeli ještě nakoupit.Včera už mi bylo líp ráno jsem sice měla ještě trochu teplotu,ale pak bylo vše fajn.Byly jsme z mamkou nakupovat nějaký oblečení.Šla bych radši sama,ale mamka mi toho koupí víc než kdybych měla jen svoje peníze.Koupila jsem si tři trička,dvoje kraťasy,kalhoty a řetízek.Mám v plánu si jít koupit ještě nový boty nevím,chtěla bych conversky podle mě jsou na léto celkem pohodlný.Jinak jsem byla u těch kamarádek oni mají teďka koťátka ťuťu no kdybyste je viděli:***.Hned bych jedno brala,ale bohužel bydlíme v bytě,takže asi budeme mít jen na chalupě .No,nic na zítra plánuju nějaký to učení ale asi né na celý den,potom možná půjdu ještě ven:)).

Mějte se,Teres :)

hodnotím blog 4.7

7. května 2011 v 12:29 | Teres |  Kusovky
HODNOCENÍ PRO: Verču

1. První dojem- Tvůj blog,se mi líbí 10/10
2. Design- Ten je pěkný,akorát bych mu dodala trochu víc barev,protože je to teď podle mě celkem hodně šedé ikdyž vím že máš třeba nadpisy na stránce a tak v jiné barvě tak mi tam pořád nějaké ty barvy ještě chybí,no to je ale na každém vkusu znás :)) 9/10
3. Články- Nejvíce,mě zaujala rubrika "návody" jsou tam opravdu srozumitelné návody pro každého a určitě se to někomu hodí-povedená rubrika :) 10/10
4. Menu- Menu,je pěkné přehledné akorát jak sem říkala mohla by si ty "nadpisy" (rubriky,affs apod)udělat třeba nějakou jinou barvou myslím, že by to určitě vyzařovala dobře ale i tak 10/10
5.Aktivita- Jak,vidím aktivní seš takže k tomu ti nemám co vytknout. 10/10
6. Celkový dojem-Tvůj blog mě něčím zaujal,máš tam skvělé rady apod. akorát myslím že by to chtělo ještě dodat nějaké ty barvy,jinak si určitě výborná grafička :) 10/10
POČET: 59/60 gratuluju;)

owl // kusovky

5. května 2011 v 15:51 | Teres |  Kusovky


ta sovička je ůžasná ;D :)

Paris// kusovky

5. května 2011 v 15:16 | Teres |  Pixelky
Jednou,bych se tam chtěla podívat ^^ ♥

internetový obchod

5. května 2011 v 12:38 | Teres |  Deníček
Bojíte se a nevíte kde nakupovat přes internet aniž byste měli jejich důvěru?Myslíte že je to risk? Mám pro vás skvělí tip pro hlavně milovníky playboye,HK,Betty Boop, ale najdete i zde různou kosmetiku www.lovelyshop.cz.

Na letošní vánoce jsem si zde koupila tašku,řetízek od playboye a flashku HK (ikdyž tu už moc nemusím) + jsem k tomu ještě dostala jako dárek obal na mobil taktéž od plyboye.Samozřejmě jsem byla celá natěšená až mi věci příjdou ale zároveň měla obavi jestli to bude opravdu vypadat tak hezky jako na fotkách.Když mi přišel balíček okamžitě jsem ho šla vyzvednout,a podívala se jestli je vše v pořádku,bylo a dokonce musím říct že mé věci vypadaly ještě líp než na fotkách.No,nebudu vám tady motat hlavy jak je to ůžasný internetový obchod,ale nemůžu popřít že jsou tam opravdu kvalitní věci.Samozřejmě u každého produktu,máte alespoň tři fotky.Vím není to jako v normálním obchodě kde si to můžete "ošahat" a např. prohledat jak to vypadá uvnitř.Někteří lidé internetoví obchod nepreferují,avšak kdo chce mít kvalitní a celkem levnou věc můžete se podívat právě do tohohle obchodu.Některé věci tam mají opravdu krásné,a musím říct že tenhle internetový obchod mám velice ráda :)

Pár kousků od tam CČ! :)


středa

4. května 2011 v 16:44 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Venku je krásně a já zase sedím doma ptáte se proč? protože jsem nemocná!.V noci jsem měla teploty,a bylo mi blbě od žaludku.Nevím proč tak najednou včera jsem byla ještě fit;D a dneska,je mi špatně.Štve mě to protože jsem si včera připravovala jak debil na dnešek referát do chemie-skleníkový efekt a do angličtiny "dopis pro kamaráda" Ano,zítra je test z chemie ráda bych se do té školy,dostavila ale fakt nevím jak mi bude,ale už vidím jak mají zase učitelky keci! :X :D No promiňte všem SB,ale dneska asi na blogu už nebudu,a ani obíhat půjdu si radši číst "povinnou četbu",ikdyž ta knížka je strašně nudná.

Mějte,se Teres :)

school + summer

2. května 2011 v 20:23 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni


Tak dnes,byl den jako každý jiný,psali jsme test z přírodopisu a z angličtiny na slovíčka kterou jsem totálně po*rala.Zítra píšem dějepis jsou to nějak čtyři stránky tak snad to umím protože jsem se to už učila musím dostat nejhůř trojku abych dostala dvojku na vysvědčení,takže mi držte palce.Ve čtvrtek píšem z chemie oxidy-dnes nám to oznámila si říkám "tak brzo"?! mi to ani neberem nějak dlouho,mohla ještě chvíli počkat ale když si to tak vezmu tak je to stejný jako halogenidy,takže se tam skoro nic jinýho učit nebudu.Z chemie,potřebuju dobrou známku takže se musím dobře připravit.Na tento víkend,plánuju jít s kamarádkou ven + jsem chtěla říct že jsem celkem ráda že se už tak nějak bavíme.Jinak hej lidi já se tak nehorázně moc těším na léto když si to tak vezmu už je to zachvíli,těším se na moje narozky který oslavím jak jen nejlíp to půjde-patnáctiny!(strašně se těším až mi bude patnáct!!).A pak se těším na tábor na kterej pojedu z dobrou kamarádkou:),ten tábor je fakt nejlepší ty diskotéky atd..prostě pecka.No přeju vám ať vám ta škola uteče co nejrychleji.

Pá,Teres

líčení

2. května 2011 v 15:20 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Tak dneska jsem se rozhodla jelikož jsem tu dlouho nic nepsala o líčení (které mě samotnou baví) tak jsem se rozhodla napsat článek na téma "líčení" nebo prostě "jak se nalíčit" nevím jak to přesně nazvat.
takže více Cč! :)

máj

1. května 2011 v 13:24 | Teres |  Deníček

Ahoj,všichni


Tak,v sobotu jsme jeli na chalupu,měla jsem být s kamarádama na čarodky ale bylo hnusně takže jsme nikam nešli.Dneska jsme jeli domů,musím se naučit ještě na zítřejší test z př a slovíčka na ájinu:))Dneska je máj! no já teda tento svátek nějak neprožívám.Jinak dneska mám v plánu se učit takže nuda ^^.Na příští týden mám domluvený kino s kamarádkou snad to výjde:) chci to ještě stihnou protože za tři tejdny odjíždím do lázní ,juhůů ^^

nejlepší song,vždycky mi zpraví náladu


A co vy "uschnete" nebo ne?
Máte rádi tento svátek? :))