Červen 2011

summer time:**

30. června 2011 v 23:25 | Teres |  Deníček
áááááááá,já už se nemužu dočkat až se to všechno pořádně rozjede až z toho nemůžu spát!<3
prostě,zítra městooo s kamarádkama-nejvic se těšim;) a poslední dokupování věcí do itálie:* bože jak já miluju itálii byla sem tam už tolikrát a nikdy mě neomrzelo tam jezdit.miluju taloše,nakupování tam,pláže,pizzu<3 prostě miluju itálii!a ještě lepší kombinace z verunkou:*.Už se těším až tam budem balit taloše,válet ai šunky na pláži!,opalovat se,smát:D,a prostě užívat si.škodaa že je to jen n tejden,ale my si to užijeme i tak na stoprocent;).

PS: Vím že nejste zvědaví na ty moje keci,ale já se musím nějak vypsat:P
No nic radči už du dobrou:):DD

♥HOLIDAYS 2O11♥

30. června 2011 v 18:58 | Teres |  Deníček

Ahoj!;**

Takže nejdřív bych se chtěla omluvit že se neozývám a ani neobíhám "spřátelené blogy".Za prvé,blog mě už nebaví a za druhé taky není čas a nejsem pořád na počítači.Já si užívám,a teď budu ještě mnohem víc!protože začíná pořádný léto a hlavně prázdniny!<3.
Nejvíc se těším asi do itálie,kam pojedu příští sobotu s kamarádkou<3!a potom samozřejmě na různý další akce z kamarádama a na lidi z tábora a tak.PROSTE NA VSECHNO♥!.
Jak miluju poslední den prázdnin,až na to loučení.Ale tento rok to nebylo zas tak strašný protože nikdo z osmiček neodchází:)a příští rok jdu už stejně do devítky:/;D
Takže závěrem bych vám chtěla popřát krásný prázdniny,a ať do příštího roku nastoupíte ve zdraví,a odpočatí!:*

plus aktuální fotky;)

come back))*

14. června 2011 v 18:00 | Teres |  Deníček

Ahoj všichni

Takže nadpis mluví za vše jsem zpátky!:).Musím říct že na začátku jsem si myslela že to tam bude hrozný ale potom se mi nechtělo ani odjíždět opravdu to tam bylo skvělý! Lidi,zázemí prostě všechno!příští rok jedu zase!No a co se tam dělo? bylo toho hodně ale kdybych tady měla všechno vypsat byla bych tady až dovčera.Tady je pár fotek odtam plus ještě jedna z dneška:)))*